WYSZUKIWANIE TOWARU
Strona główna » SETRA MERCEDES » OŚWIETLENIE » REFLEKTORY

Reflektory do autobusów

Bezpieczeństwo pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego jest priorytetem dla każdego przewoźnika. Właśnie dlatego reflektory do autobusów odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu dobrej widoczności i komfortu jazdy. Przede wszystkim umożliwiają kierowcy właściwe oświetlenie drogi przed pojazdem, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych czy nocą. Dobrze dobrane i sprawne reflektory potrafią skutecznie zwiększyć pole widzenia oraz poprawić ostrość widzenia obiektów znajdujących się na trasie. Ponadto reflektory mają za zadanie sygnalizować obecność autobusu innym uczestnikom ruchu drogowego, co jest szczególnie istotne w warunkach ograniczonej widzialności.

Przednie lampy autobusowe

Aby przednie lampy autobusowe spełniały swoją funkcję, muszą być zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. W Polsce podobnie, jak w innych krajach Unii Europejskiej, obowiązują przepisy ECE R112 oraz ECE R37, które określają wymagania dotyczące konstrukcji, montażu oraz właściwości świetlnych reflektorów stosowanych w pojazdach samochodowych. Nasza koszalińska hurtownia sprzedaje nowoczesne oświetlenie do autobusów zgodne z powyższym standardami. Dobrym przykładem jest reflektor do autobusu Mercedes. Oczywiście w ofercie sklepu znajdziesz również reflektory do wielu innych marek autobusów oraz przednie światła przeciwmgielne, a nawet odblaski do reflektorów. Pamiętaj, że wybór odpowiednich reflektorów oraz dbałość o prawidłowe ich funkcjonowanie to inwestycja w komfort i bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pasażerów.

 


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu