WYSZUKIWANIE TOWARU
Strona główna » SETRA MERCEDES » UKŁAD KIEROWNICZY

UKŁAD KIEROWNICZY

UKŁAD KIEROWNICZY

Układ kierowniczy jest jednym z najważniejszych elementów każdego pojazdu, a w przypadku autobusów jego znaczenie jest jeszcze większe ze względu na rozmiary i masę tych pojazdów. Właściwie działający układ kierowniczy umożliwia kierowcy pełną kontrolę nad pojazdem, co przekłada się na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też regularne przeglądy oraz konserwacja tego układu jest niezbędna w celu zapewnienia jego niezawodności i bezpiecznego funkcjonowania. W naszej firmie znajdziesz wszystkie elementy układu kierowniczego do większości autobusów takich marek jak Mercedes, Renault, Setra, Bova, Man itp. Są to między innymi amortyzatory skrętu, końcówki drążków, przeguby kolumny kierowniczej, pompy wspomagania i drążki kierownicze.

Drążki kierownicze do autobusów

Kluczowym komponentem układu kierowniczego pojazdów są drążki kierownicze. Ich głównym zadaniem jest przenoszenie ruchu obrotowego z koła kierownicy na koła pojazdu, co pozwala na skręcanie i prowadzenie autobusu. Oferujemy szeroki wybór tego typu elementów do wielu marek autobusów, między innymi drążki kierownicze do autobusów Setra. Drążki kierownicze są odpowiedzialne za precyzyjne działanie układu kierowniczego oraz jego stabilność podczas jazdy. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie drążki sprawdzonych producentów, które zapewnią prawidłowe i bezpieczne działanie układu kierowniczego w autobusie. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

 


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu