WYSZUKIWANIE TOWARU
Strona główna » SETRA MERCEDES » OŚWIETLENIE

Oświetlenie autobusu

OŚWIETLENIE

Właściwe oświetlenie autobusu i autokaru jest ważnym warunkiem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dlatego każdy właściciel pojazdu powinien dbać o sprawne i prawidłowe oświetlenie autobusu. W Polsce obowiązują przepisy określające wymagania dotyczące oświetlenia pojazdów, które muszą być spełnione, aby autobus mógł poruszać się legalnie po drogach. Przepisy te obejmują między innymi wymagania dotyczące świateł mijania, drogowych, przeciwmgielnych czy kierunkowskazów, a także świateł obrysowych, stopu, przeciwmgielnych i cofania. Obowiązkowe jest także prawidłowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej oraz oświetlenie awaryjne. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę elementów oświetlenia autobusów do różnych modeli pojazdów.

Lampy do autobusów

Lampy do autobusów pełnią przede wszystkim funkcję sygnalizacyjną oraz oświetleniową. Dzięki nim kierowca może widzieć drogę przed sobą oraz być widocznym dla innych uczestników ruchu. Najczęściej spotykanymi lampami nie tylko w autobusach są lampy zespolone. Charakteryzują się tym, że składają się z kilku lamp umieszczonych obok siebie w jednym module. Dzięki temu są łatwiejsze w montażu i wymianie niż pojedyncze lampy. Tylne lampy zespolone mogą łączyć w sobie funkcje kierunkowskazów, świateł stopu, oświetlenia awaryjnego, świateł pozycyjnych i świateł cofania. Jeśli poszukujesz lamp do autobusów, zapoznaj się z nasza bogatą ofertą. W razie pytań skontaktuj się z naszymi handlowcami. Zapraszamy.

 


Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu